Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Urządzenia dźwigowe Lublin Winda SerwisSpecjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu dostawy, montażu oraz konserwacji urządzeń dźwigowych. Działalność prowadzimy od 2006 roku.

Mamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego na modernizację dźwigów osobowych i towarowych oraz dostawę i montaż kompletów sterowań.

Dostarczamy oraz montujemy dźwigi osobowe i towarowe oraz platformy dla osób niepełnosprawnych. Konserwacji poddajemy nie tylko dźwigi i platformy, ale także wciągarki i suwnice.

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej strony internetowej: https://winda-serwis.pl/

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń