Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Usługi dźwigowe Jelenia Góra Aleksander Sulewski#UsługiDźwigowe w dobrej cenie zapewnia firma Aleksandra Sulewskiego z Jeleniej Góry. Na rynku funkcjonuje ona od 1991 roku.

Firma zajmuje się realizacją prac wymagających użycia dźwigu i podnośnika. Dysponuje wysokiej klasy sprzętami, takimi jak żuraw samojezdny o udźwigu do 80 ton i maksymalnej wysokości podnoszenia 60 m oraz podnośnik koszowy o wysokości roboczej do 27 m.

Oferta obejmuje montaż elementów żelbetonowych, konstrukcji drewnianych i stalowych, układanie płyt stropowych oraz malowanie i konserwację obiektów. Oprócz tego pracownicy wykorzystują sprzęty do budowy linii energetycznych, montażu więźb dachowych i demontażu kominów oraz silosów.

Uzupełnienie oferty stanowi naprawa i konserwacja oświetlenia drogowego.

Zapraszamy.

Home

#dźwigi #WynajemDźwigów #WynajemPodnośników #PodnośnikiWynajem #SprzętBudowlany #PodnośnikiKoszowe #DemontażBudynków #DemontażKominów #PraceWysokościowe

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń