Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Usługi krawieckie Mysłowice U Ewy Ewa Matuszek#UsługiKrawieckie są specjalnością tego zakładu. Firma, której właścicielką jest Ewa Matuszek, powstała w 2009 roku i znajduje się w Mysłowicach, w województwie śląskim.

Zakład krawiecki oferuje swoim klientom szeroki zakres usług, które obejmują w szczególności serwis domowych i przemysłowych maszyn krawieckich. Oprócz tego firma proponuje przepiękne dekoracje okienne, które podkreślą każde wnętrze. Dostępne są przede wszystkim firany i zasłony, które również są szyte na miarę.

U Ewy zajmuje się także naprawą uszkodzonej odzieży.

Szczegóły oferty można znaleźć na:
http://uslugikrawieckie.net.pl/

#SerwisMaszynKrawieckich #SerwisDomowychMaszynKrawieckich #firany #zasłony #FiranyNaWymiar #SzycieDekoracjiOkiennych #SerwisMaszyn #SkracanieFiran

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń