Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Wiercenie dużych otworów w metalu, uniwersalne wiertlo nastawne ANT22-110mmCena 160 złotych
Regulowane wiertło do metalu ANT22-110mm Wrocław Fabryczna • OLX.pl
https://m.olx.pl/oferta/regulowane-wiertlo-do-metalu-ant22-110mm-CID628-IDIdecN.html?query=wiertlo%2022

Średnica cięcia od 22 mm do 110 mm, grubość do 30 mm (taki frez nie wchodzi w skład pakietu). W tej konfiguracji nóż 5,0 mm może ciąć materiał o grubości do 18 mm, czyli 9 mm z jednej strony i 9 mm z drugiej.
Zawiera dwa odwracalne noże 5,0 mm.
Nóż wykonany jest ze stali szybkotnącej nowatorską metodą hartowania. Struktura samego produktu jest poddawana obróbce cieplnej, dzięki czemu będzie służył długo.
Całkowicie nowy typ narzędzia w naszym projektowaniu i produkcji. Zasada działania jest niezwykle prosta – usuwa metal tylko tam, gdzie jest potrzebny, oszczędzając materiał i czas. Oznacza to, że otrzymasz otwór o odpowiednim rozmiarze i całe wnętrze tego otworu. Naprawdę działające wiertło nastawne do metalu, aluminium, tworzyw sztucznych i nie tylko! Całkowicie nowy bezluzowy system mocowania klina zapewnia doskonałą sztywność. Bardzo praktyczne i niezawodne narzędzie, które zastępuje wiele metalowych koron i innych akcesoriów. Ułatwia to wiercenie dużych otworów wiertarką i na małych maszynach stołowych bez uszkadzania maszyny.

Poszukujemy osób zainteresowanych sprzedażą naszego produktu na terenie Polski.
VIBER, TELEGRAM, WHATSAPP +380675011451
drillsaloid@gmail.com

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń