Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Windy osobowe i towarowe, podnośniki Lift Rzeszów Jan Kruczek Rzeszów#WindyOsobowe, towarowe i podnośniki dla osób niepełnosprawnych to jedne z urządzeń dźwigowych, jakie montujemy, naprawiamy i konserwujemy. Jako firma Lift Rzeszów zajmujemy się obsługą urządzeń od ponad 30 lat. Nasza siedziba znajduje się w Rzeszowie, a właścicielem działalności jest Jan Kruczek.

Mamy uprawnienia do montażu, remontowania i przeglądów technicznych urządzeń dźwigowych. Z naszych usług korzystają klienci prywatni, firmy, właściciele i zarządcy budynków oraz instytucje. Dostarczamy i naprawiamy także schody i chodniki ruchome oraz urządzenia transportu pionowego. Oferujemy także komponenty do wind i podnośników. Natomiast w przypadku starych wind wykonujemy modernizacje, które usprawniają ich działanie.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy Lift Rzeszów.

Windy i schody ruchome Rzeszów

#windy #DźwigiOsobowe #WindyTowarowe #PlatformyDlaNiepełnosprawnych #KonserwacjaWind #KonserwacjaDźwigówOsobowych #SerwisWind #KomponentyDźwigowe #SterowanieDźwigów

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń