Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Wybor maszyny do produkcji schodowJaka maszyna CNC nadaje się do produkcji schodów, na co zwracać uwagę przy wyborze takiej maszyny, jak optymalnie wykorzystać jej potencjał? Odpowiedzi na te pytania starałem się udzielić w tym filmie.
Okazuje się, że spokojne wycinanie schodów jest zależne od dobrych decyzji przy wyborze maszyny oraz oprogramowania sterującego jej pracą.

Pod spokojną produkcją schodów rozumiem spełnienie warunku wygody, szybkości, wszechstronności i elastyczności:
1. Produkcja schodów na maszynie CNC ma być łatwa do opanowania dla każdego, nawet początkującego pracownika,
2. Mamy dysponować potencjałem produkcji co najmniej dwóch par schodów na zmianę,
3. Mamy wyciąć elementy praktycznie „na gotowo-pod lakier” bez ograniczeń na wielkość czy detaliczną szczegółowość elementów (np. skośne zęby policzków nakładanych, skośne otwory na kołki, śruby, pręty, czopy, profile OMEGA poręczy itp),
4. Zmiany wymiarów na budowie, zmiana decyzji samego klienta mają być natychmiastowo uwzględniane nawet tuż przed samą produkcją bez wpływu na płynność produkcyjną firmy.

Tak spokojnie wygląda produkcja schodów w firmie „Gromotka Okna Drzwi” w Wodzisławiu Śląskim, gdzie był nakręcany ten materiał. Firma ta wykorzystuje potencjał swojej 5-cio osiowej maszyny CNC dodatkowo świadcząc dla stolarzy usługę wycinania schodów.
www.gromotka.pl

Korzystaj z technologii, ciesz się pracą i korzystaj z życia.

Pozdrawiam
Robert Topka
www.compass.schody.pl
www.laser.schody.pl

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń