Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Wynajem podnośników koszowych Mława Transmis#WynajemPodnośnikówKoszowych to główna usługa firmy Transmis, którą założyliśmy w Mławie, w województwie mazowieckim.

W naszej ofercie znajduje się wynajem podnośników o ładowności: 10 ton, 18 ton i 40 ton oraz o wysięgu do 18 metrów. Wszystkie zwyżki przeszły szczegółowe badania w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Za pomocą naszych dźwigów można na przykład sprawnie zamontować lub zdemontować reklamy na specjalnych banerach albo elewacjach budynków.

Oprócz tego za pomocą podnośnika koszowego można wykonać wiele innych prac takich jak: usługi dekarskie, ścinka i pielęgnacja drzew, naprawa sieci elektrycznej, prace serwisowe i montażowe na wysokości.

Zapewniamy atrakcyjne warunki wynajmu. Zapraszamy do kontaku – firma Transmis z Mławy.

#żuraw #dźwig #zwyżka #PodnośnikKoszowyWynajem #WynajemZwyżki #PodnośnikSterowanyZKosza #Zwyżka18Metrów #MontażReklam #DemontażReklam

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń