Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Wynajem żurawi samojezdnych Krzywaczka Mega-Sprzęt. Wynajem Dźwigów Rafał BałaFirma Mega-Sprzęt. Wynajem Dźwigów z siedzibą w Krzywaczce, w powiecie myślenickim, w województwie małopolskim, którą prowadzi Rafał Bała, proponuje swoim klientom wynajem żurawi samojezdnych i teleskopowego podnośnika samochodowego oraz usługi dźwigowe na terenie całej Polski.

Przedsiębiorstwo dysponuje obszerną flotą dźwigów samochodowych o maksymalnym udźwigu od 25 do nawet 500 ton oraz długości wysięgnika podstawowego od 25 do 68 m.

Doświadczeni i wykwalifikowani operatorzy są odpowiednio przygotowani do wykonywania nawet najtrudniejszych zleceń związanych z podnoszeniem obiektów o skomplikowanych kształtach i bardzo dużej masie.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty można znaleźć na stronie internetowej: https://www.mega-sprzet.pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń