Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Wypełnianie ubytków w metalu – masa KEMISKIT🔵 Chcesz więcej takich filmów ? Bezpłatny zapis na listę subskrybentów:
https://ataszek.tv

🌟 Masa do wypełniania ubytków w metalach KEMISKIT AL21 – aluminium
https://ataszek.pl/287-plynny-metal-wysokotemperaturowy-do-aluminium-al21.html
🌟 Klej do ubytków w metalu KEMISKIT FE21- stal, żeliwo
https://ataszek.pl/288-plynny-metal-wysokotemperaturowy-stal-fe21.html
🌟 Uzupełnianie ubytków w miedzi, brązie i mosiądzu – KEMISKIT MED21
https://ataszek.pl/548-klej-do-miedzi-med21.html

Czym uzupełnić ubytki w aluminium ?

Dzisiaj odcinek poświęcony wypełnianiu ubytków w metalu. Produkt, który rekomendujemy to masa do wypełniania i uszczelniania nawet głębokich rys – KEMISKIT. Posiadamy aż 3 wersje tej masy dwuskładnikowej, w zależności od materiału który posiadamy. W naszym wypadku jest to aluminium, dlatego zastosujemy pastę KEMISKIT AL21. Przed przystąpieniem do klejenia wykonujemy podgrzanie powierzchni klejonej oraz dokładnie mieszamy klej w proporcji 4:1 wg instrukcji załączonej do opakowania. Klejem możemy naprawiać ubytki, pęknięcia i szczeliny a nawet … zalewać! Dla łatwiejszego rozmieszania sugerujemy mieszanie na szkle i lekkie podgrzewanie przez około minutę – otrzymamy wtedy efekt odpowiedniej konsystencji, która wniknie w drobne szczeliny.
Końcowy efekt to już szlifowanie frezem lub papierem ściernym. Po utwardzeniu pasta daje się z łatwością obrabiać mechanicznie.

Nasz Sklep Internetowy:
https://ataszek.pl

Profil na Facebooku:
https://www.facebook.com/ataszek

Nasze Forum na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/ataszek

#WypełnianieUbytków #MasaDoMetalu #Kemiskit

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń