Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Zawiesia linowe Konstantynów Łódzki Stal-Pol Romana GrotekStal-Pol to firma, która znajduje się w Konstantynowie Łódzkim i funkcjonuje od 2000 roku. Właścicielką działalności jest Romana Grotek. W ofercie znajdują się #ZawiesiaLinowe, wężowe, łańcuchowe, a także pasowe. Zatrudnieni pracownicy to osoby kompetentne, które znają się na wykonywanych czynnościach oraz chętnie doradzą w wyborze najlepszego rozwiązania. W sprzedaży dostępne są również uchwyty i chwytaki, wciągniki i podnośniki, a także krążki linowe czy odciągniki łańcuchowe. W tym miejscu warto podkreślić, że produkty są atestowane oraz mają zaświadczenia jakości i spełniają dyrektywy europejskie. Pracownicy wykonują też badania, kontrole oraz wszelkie naprawy wciągników czy zawiesi. Wszystkich zainteresowanych Stal-Pol zaprasza do skorzystania z oferty oraz na stronę internetową: www.stal-pol.com.pl.

#OsprzętDoZawiesi
#ZawiesiaŁańcuchowe
#WciągnikiŁańcuchowe
#SerwisZawiesi
#PasyMocujące
#KrążkiLinowe
#NaprawyWciągników
#ZaplatanieLinStalowych
#ZaciskanieLinStalowych

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń