Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Zdalny serwis robotów przemysłowych z wykorzystaniem okularów AR.Do zdalnego serwisu robotów przemysłowych Kawasaki Robotics i EPSON, w przypadku małych usterek albo prostych zapytań technicznych, wykorzystujemy okulary AR.

Jak to działa? Marcin Tłustowski – Zastępca kierownika ds. serwisu robotów przemysłowych w ASTOR opowiada:
„Reagujemy szybko i sprawnie, by – przede wszystkim – minimalizować nieplanowane przestoje. Regularnie szkolimy się w Niemczech, jako jedyni w Polsce dysponujemy specjalistycznymi narzędziami i wiemy, jak ich użyć. W przypadku dużych awarii wsiadamy w samochód i jedziemy do Klienta. W przypadku małych usterek – pomagamy zdalnie je naprawić dzięki stosowaniu okularów AR”.

ASTOR jest jedynym autoryzowanym centrum serwisu Kawasaki Robotics w Polsce. Inżynierowie serwisu dbają o żywotność robotów przemysłowych, realizując regularne przeglądy i diagnostykę. Organizują także szkolenia z serwisu i utrzymania robotów. Zawsze naprawiają zgłoszone awarie, a w przypadku Kontraktów Gotowości Serwisowej, gwarantują konkretny czas przyjazdu do klienta i naprawy usterek.

Zobacz, co dają Kontrakty Gotowości Serwisowej: https://www.youtube.com/watch?v=Wt7FdZaARrc

#kawasakirobotics #epson #robotservice #astorroboticscenter

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń