Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Zespół Roboczy ds. Współpracy nauki z biznesem | 10.03.2021Posiedzenie Zespołu Roboczego ds. Współpracy nauki z biznesem. Warszawa, 10 marca 2021 r., Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Tematy:
1. System wyzwań Łukasiewicz
2. Pstryk i Inventorum- systemy do współpracy nauki z biznesem

#rzecznikMŚP #nauka #biznes

Obserwuj nas:
➡️ https://www.facebook.com/BiuroRzecznikaMSP
➡️ https://twitter.com/RzecznikMSP
🌐 https://rzecznikmsp.gov.pl/
📧 Newsletter: https://rzecznikmsp.gov.pl/kontakt/newsletter/ – zapisz się i bądź na bieżąco!

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń