Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Żuraw słupowy Mobilus firmy VetterZapraszamy do obejrzenia filmu o przestawnych żurawikach słupowych MOBILUS. Żurawiki słupowe MOBILUS nie wymagają kotwienia w posadzce ani wylewania fundamentu. Stanowią idealne rozwiązanie dla firm prowadzących działalność w wynajętych halach produkcyjnych lub magazynach, gdzie właściciel hali nie pozwala na wprowadzanie zmian do posadzki.

Fundament jest zintegrowany w skrzyni żurawia, tak, że cały żuraw może być szybko i nieskomplikowanie przestawiony poprzez wózek widłowy, suwnicę lub opcjonalnie na równych posadzkach za pomocą własnego podwozia – wszędzie tam, gdzie akurat jest potrzebny.

Żuraw MOBILUS znajduje zastosowanie przy naprawach maszyn, ich przebudowie lub czasowo ograniczonych montażach w miejscach pracy,

Żuraw MOBILUS wyposażony w wysokiej jakości łożysko ramienia, umożliwia wyjątkowo lekki obrót ramienia nawet o 360 stopni.

MOBILUS może być wyposażony zarówno w ręczny wciągnik łańcuchowy do lekkich sporadycznych prac, jak i elektryczny wciągnik łańcuchowy.

Zalety
– Niewymagane mocowanie do posadzki hali, ponieważ fundament jest zintegrowany w skrzyni.
– Szybkie, nieskomplikowane przestawianie w standardzie za pomocą wózka widłowego, suwnicy czy też opcjonalnie własnego podwozia.
– 360° obrót w nieskończoność dzięki doprowadzeniu zasilania poprzez pierścień korpusu.
– Wyjątkowo lekki obrót dzięki zastosowaniu wysokiej jakości łożysk kulkowych.
– Małe strefy martwe dla maksymalnego wykorzystania ramienia.
– Wysokość słupa oraz długość ramienia dopasowywana do warunków istniejących w hali.
– Malowanie najwyższej jakości w oparciu o kategorię korozyjności C2.

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń