Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Żurawie kolejowe Przedsiębiorstwo HAKSystem profesjonalnych żurawi kolejowych słupowych, pozwalający na bezpieczne operowanie szynami w odcinkach o długości do 120 m. Parametry pojedynczego urządzenia: udźwig – 1000 kg, wysokość podnoszenia – 3000 mm, wysięg ramienia – 3300 mm, prędkość podnoszenia – 4 m/min.

Urządzenia zostały wyposażone w stopę montażową pozwalającą na posadowienie ich na platformie kolejowej w trzech pozycjach roboczych prostopadłych do osi wagonu oraz w dwóch pozycjach transportowych. W żurawiach zastosowano wciągniki elektryczne łańcuchowe umożliwiające szybką pracę oraz precyzyjne pozycjonowanie ładunku, a także uniwersalne uchwyty nożycowe do podnoszenia szyn S49 oraz S60. Sterowanie żurawiami odbywa się radiowo w trybie selektywnym (każdy żuraw osobno) bądź synchronicznym (w dowolnie konfigurowanych parach lub wszystkimi żurawiami jednocześnie).

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń