Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

AMATORSKI SERWIS ZEGARKA mechanicznego cześć 2 – DEMONTAŻ, Wostok (Vostok) 2414Strona internetowa kanału: http://www.tickingwatch.pl/
Druga część amatorskiego serwisu zegarka mechanicznego w domowych warunkach. Tym razem rozbiórka całego mechanizmu na czynniki pierwsze. Cały demontaż został pokazany na przykładzie zegarka mechanicznego Wostok (Vostok) Komandirskie z mechanizmem 2414.

Wsztstkie filmy o serwisie tego Wostoka: https://youtube.com/playlist?list=PL5HSIl0fTHveOV5rVGMQF16hnml4kTO5I

Nowy na ticking WATCH? Sprawdź kanał a jak Ci się podoba subskrybuj:
https://www.youtube.com/channel/UCOkDFPF5REo8zK_ypn56Dog?sub_confirmation=1

🔵 Możesz wesprzeć moją pracę zobacz tutaj: https://paypal.me/pools/c/8wE7hiOLpg

Seiko 5 z 7009A full service:

==========================================
Narzędzia zegarmistrzowskie – tam kupiłem:
🔶 Narzędzia zegarmistrzowskie AliExpress: https://s.click.aliexpress.com/e/_dSJiBGU
🔶 Narzędzia zegarmistrzowskie eBay: https://ebay.us/Els9OY
🔶 Oleje: https://ebay.us/9F660n

🔵 Wostok Amfibia eBay: https://ebay.us/a0O1Ag

Montaż innych mechanizmów zegarkowych (w EN i PL): https://www.youtube.com/watch?v=oRMDjZOcO_c&list=PL5HSIl0fTHvdQaPyzlp3YPTrbJKrZrxIT

Odwiedź nas na facebook https://www.facebook.com/groups/tickingwatch/

Recenzja Wostok Amfibia https://www.tickingwatch.pl/wostok-amfibia/

Timestamps
0:00 Wstęp

Niektóre linki powyżej są linkami afiliacyjnymi, dzięki którym otrzymam drobną prowizję jeśli dokonasz zakupu. Wykorzystaj je jako punkt początkowy w znalezieniu najlepszej oferty dla Ciebie. Nie ma to wpływu na cenę końcową ale będzie to dla mnie wsparciem i motywacją do rozwoju kanału! Z góry dziękuję, ma to dla mnie dużą wartość 😀.

🎼🎧 Music z https://www.youtube.com/audiolibrary/music?nv=1

#tickingwatch #wostok2414 #serwiszegarka

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń