Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Building a wind turbine propeller from pvc pfc pipe how to make a wind farmThe pcf sewage pipe is ideal for the construction of wind turbine propellers. The video shows my production of blades for a wind generator.

You can buy a mini wind farm here: https://s.click.aliexpress.com/e/_9JX7sq

See also:
Free hot water: https://www.youtube.com/watch?v=ogG5rt_SV78&t=111s
Self-made wind farm: https://www.youtube.com/watch?v=qGLn_P9W51g
Free Energy: https://www.youtube.com/watch?v=EyDWaA3YB38&t=39s
Self-made power generator: https://www.youtube.com/watch?v=R5Vh-4FzS5Y&t=6s

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń