Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Combilift C5000 SL Badanie UDT, Combilift sideloader four way, TECHTRANS.com.plCombilift C5000 SL– mobile : 00 48 695 653 051 – four way forklifts; used, new, refurbishment,

TECHTRANS.com.pl – tel.695 653 051

Polecam : WÓZKI WIELOKIERUNKOWE W STAŁEJ OFERCIE :

– BOCZNE; 2 I 4 – KIERUNKOWE,
– LPG, DIESEL.
– MASZT TRIPLEX, DUPLEX,
– OSPRZET; POZYCJONER WIDEŁ, SZEROKI POZYCJONER WIDEŁ,
– WIDŁY WYSUWNE, TRAWERSY,
– PLATFORMY ROBOCZE,

sprzedaż – ( sell ) – wynajem ( rent ) – części zamienne ( spare parts ) – serwis ( service ) – wózki nowe i używane, proszę o kontakt ; tel.695 653 051

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń