Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

WYCINARKA LASEROWA FIBER F1530H 2000W OTWARTY LASER SYSTEM FIBER DO WYCINANIA BLACHY – SZKOLENIEWYCINARKA LASEROWA FIBER F1530H 2000W
OTWARTY LASER ŚWIATŁOWODOWY FIBER DO WYCINANIA ELEMENTÓW Z BLACHY

– Instalacja systemu do cięcia blach – 3000x1500mm – 2kW.

Ekonomiczny laser światłowodowy z otwartym stołem o powierzchni roboczej 1500x3000mm z pojedynczą platformą do cięcia blach ze stali nierdzewnej, węglowej oraz metali kolorowych.

Wycinarka laserowa Fiber F1530 to innowacyjne urządzenie dedykowane dla przemysłu – idealne rozwiązanie do wycinania dowolnych kształtów z arkuszy blach. Zastosowana najnowsza technologia Fiber zapewnia precyzję i powtarzalność procesu.

Innowacyjne oraz nowoczesne źródło laserowe Fiber wyróżnia się żywotnością przekraczającą 100 tys. godzin roboczych. Krawędź cięcia jest gładka, w związku z tym dodatkowa obróbka krawędzi jest zbędna, co pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu.

Laser światłowodowy Fiber pozwala na cięcie metali takich jak: stal nierdzewna, stal węglowa, stal ocynkowana, metale nieżelazne, miedź, mosiądz, aluminium oraz metali szlachetnych takich jak Ag/Au.

Wycinarki laserowe Fiber F1530 to idealne rozwiązania przy wycinaniu elementów dekoracyjnych takich jak balustrady, wieszaki i meble metalowe. Znajdują zastosowanie w przemyśle do produkcji obudów maszyn, systemów wentylacyjnych, paneli sterujących, tabliczek znamionowych oraz w reklamie do produkcji np. liter przestrzennych, statuetek i medali okolicznościowych.

Cechy:
Obszar roboczy 1500 x 3000mm
Źródło lasera 1000 – 3000W IPG/ Raycus / Max
Głowica laserowa Raytools z autofocusem
Oprogramowanie Cypcut

Grubość cięcia:
– Moc lasera 1000 – 3000W
– Stal czarna (podłączony tlen) do 14mm
– Stal nierdzewna (podłączony azot) do 6mm

Gwarancja:
– 2 lata na całe urządzenie z wyjątkiem materiałów eksploatacyjnych i uszkodzeń mechanicznych.
– Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Wsparcie techniczne:
– Wykwalifikowany serwis dostępny w całej Polsce
– Reakcja serwisu 48h od zgłoszenia
– Magazyn części serwisowych i eksploatacyjnych
– Wsparcie online: przez email/telefon/komunikatory

Szukacie optymalnego zestawu dla siebie, firmy czy dla Waszej aplikacji?
Nic prostszego 🙂
Zadzwońcie lub napiszcie, a na pewno coś dobierzemy.
więcej na:
www.SmartLaser.pl
81-615 GDYNIA – POLAND
Rolnicza14 str.
Email: info@smartlaser.pl
Mobile:
inż. Ireneusz Kaszubowski: +48 502 612 243
Centrum Możliwości Systemów Laserowych z użyciem systemów Smart Laser
www.SmartGrawer.pl
81-057 Gdynia, ul. Raduńska 23 A

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń