Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Dźwigi towarowe bramy segmentowe serwis urządzeń dla niepełnosprawnych Włocławek Dźwig-ServiceFirma Dźwig-Service prowadzona przez Romana Górkiewicza powstała w 1992 roku. Siedziba firmy znajduje się we Włocławku, w województwie kujawsko-pomorskim.

W ofercie posiadamy urządzenia dźwigowe – dźwigi towarowe i osobowe, a także windy dla niepełnosprawnych, krzesełka schodowe, platformy schodowe, schodołazy i dźwigi gastronomiczne. Oferujemy platformy pionowe, platformy dla niepełnosprawnych, dźwigi dla niepełnosprawnych oraz małe dźwigi towarowe. Zapewniamy serwis urządzeń dla niepełnosprawnych.

Prowadzimy sprzedaż bram – oferujemy bramy segmentowe, bramy rolowane szybkobieżne, skrzydłowe, przemysłowe i garażowe, w ofercie znajduje się automatyka do bram.

Uzupełnienie oferty stanowią domofony, kurtyny paskowe PVC i rolety.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń