Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Suwnice Mińsk Mazowiecki Fabryka Urządzeń DźwigowychFabryka Urządzeń Dźwigowych mieści się w Mińsku Mazowieckim. Jesteśmy firmą z bogatymi tradycjami działamy już bowiem od przeszło 120 lat. Mimo to stawiamy na nowoczesność i innowacje.

Produkujemy urządzenia dźwigowe zajmując się ich projektowaniem, budową, dostawą, a także montażem. Wykonujemy maszyny na indywidualne zamówienie. Nasza oferta to suwnice, wciągarki i wciągniki, żurawie, żurawiki oraz suwnice konsolowe.

Przez lata z powodzeniem stworzyliśmy tysiące urządzeń. Zapewniamy również kompleksowy serwis oraz części zamienne do produkowanych urządzeń. Dodatkowo modernizujemy żurawie oraz suwnice.

Zajmujemy się również obróbką skrawaniem i obróbką cieplną. Wykonujemy projekty fundamentów żurawi warsztatowych, torów jezdnych wciągników i jezdni podsuwnicowych,
podtorza suwnic oraz torów wciągnikowych.

Prowadzimy ekspertyzy i szkolimy operatorów dźwigów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! http://www.fud.com.pl/pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń