Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

IDS-iSYS – nowoczesna platforma w diagnostyce laboratoryjnejFirma EUROIMMUN Polska została dystrybutorem produktów oraz urządzeń Immunodiagnostic Systems (IDS) na terenie Polski. W swojej ofercie posiada dwa urządzenia: IDS-i10 oraz IDS-iSYS. IDS-iSYS jest w pełni zautomatyzowanym aparatem typu random access, który sprawdzi się w średniej wielkości laboratorium. Testy firmy IDS opierają się na zasadzie chemiluminescencji, a całe środowisko produktów i sprzętów firmy IDS jest bardzo proste w użytkowaniu i w znacznym stopniu usprawnia pracę laboratorium. Z tego filmu dowiesz się więcej na temat portfolio firmy IDS oraz urządzenia IDS-iSYS, a także w jaki sposób wdrożyć system IDS do Twojego laboratorium.

00:46 IDS-iSYS – nowoczesna platforma w diagnostyce laboratoryjnej
02:03 Przegląd urządzenia IDS-iSYS – najważniejsze funkcje
04:25 Prosta obsługa IDS-iSYS
05:50 Jakie badania są dostępne dla urządzeń IDS?
06:16 Co zawiera zestaw testowy IDS?
07:36 Dane kontaktowe
———————————————————————————————————–

Subskrybuj nasz kanał – http://bit.ly/2wLvXoh
Polub nas na: https://www.facebook.com/euroimmundna/ https://www.facebook.com/euroimmunpl/ https://twitter.com/EuroimmunPolska
Sprawdź, co nowego na blogu EUROIMMUN – http://blog.euroimmun.pl/

REGULAMIN: Wszystkie filmy i komentarze mają wyłącznie charakter edukacyjny (informacyjny) i nie stanowią działalności leczniczej, porady lekarskiej w rozumieniu obowiązujących przepisów, jak również jej nie zastępują ani nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. ———————————————————————————————————————
Muzyka: Calm Explainer
Autor: KOT SERHII (CAE/IPI 859761480)
Music By: https://tunestogo.net

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń