Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Kurs POWER w Power BI #1 – Jak założyć konto w Power BI serviceW tej części dowiesz się jak założyć konto w Power BI Service czyli miejscu z którego odbywa się zarządzanie raportami.

🐱‍🏍Cześć!
Oto kolejna część mojego krótkiego kursu w którym poznasz podstawy obsługi i pracy z Microsoft Power BI. Poprowadzę Cię krok po kroku po całym procesie od instalacji, przez konfigurację, import i modelowanie danych, tworzenie raportów aż do ich wdrożenia.

————————–
👦 O MNIE 👦
————————–
Nazywam się Krzysiek i jestem certyfikowanym przez Microsoft specjalistą w zakresie Power BI.

Gdzie mnie znajdziesz?

✅ https://www.biclever.pl
Tutaj tworzę społeczność użytkowników Power BI w Polsce. Jeżeli masz pytania, jeżeli coś nie jest jasne – zajrzyj do nas i zapytaj!

✅ https://www.cleverbi.pl
To tutaj pomagam organizacjom na całym świecie okiełznać dane i zmienić je we właściwe decyzje.

✅ https://www.instagram.com/kscleverbi/
Jestem też na Instagramie.

————————–
PLIKI DO POBRANIA
————————–

Pliki do pobrania z danymi na których oparty jest ten kurs znajdziesz pod adresem:
👁‍🗨 https://www.biclever.pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń