Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Jak położyliśmy nową papę na dachu garażu – Remont starego domuPapa na garażu była w katastrofalnym stanie – popękana i poprzerastana mchem. Dach przeciekał. Zdecydowaliśmy się na usunięcie całego pokrycia i położenie nowej papy – podkładowej oraz wierzchniego krycia. Przedtem oczywiście zagruntowaliśmy dach. Największym problemem była odpowiedź na pytanie: czym zerwać starą papę? Przetestowaliśmy wiele narzędzi oraz… suchy lód? Czy zdał egzamin? I do czego się jeszcze przydał? Oglądajcie! 🙂

Materiały których używaliśmy:
Grunt na beton: https://tytan.com/pl/produkt/hydroizolacje/evomer-szybki-grunt/
Grunt na deski: https://tytan.com/pl/produkt/hydroizolacje/abizol-r-masa-gruntujaca-asfaltowo-kauczukowa/
Papa podkładowa: https://izohan.eu/produkt/nexler-optimum-v60-s30/
Papa wierzchniego krycia: https://izohan.eu/produkt/nexler-optimum-pye-pv250-s52h/
Kit dekarski: https://ultrament.pl/produkty/kit-dekarski/


Witamy na naszym kanale dotyczącym remontu i rozbudowy starego domu. Przeprowadzamy go w dużej mierze samodzielnie, choć oczywiście nie wszystkie prace wykonamy sami. Oprócz budowlanki na kanale znajdziecie prace w drewnie i metalu bo do tych materiałów jest nam najbliżej.

Dodatkowe informacje znajdziecie na naszych stronach w socialmediach:
instagram: https://www.instagram.com/sobierobie2020/
Facebook: https://www.facebook.com/SobieRobie-105666088269445

#starydom #remontdomu #skuwanietynków

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń