Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Po co Ci koncepcja inwestycji przemysłowej? Uniknij błędnych założeń!→ PODCAST: https://cutt.ly/lbx7g3Y

Jeśli na co dzień odpowiadasz za inwestycje związane z instalacjami przemysłowymi, i zależy Ci na:

► poprawnie przygotowanej koncepcji, która wyznaczy kierunek projektowania w kolejnych fazach,
► świadomości co do realnego harmonogramu i szacowanych kosztów,
► sprawnym przebiegu zadania,

zapraszamy do wysłuchania rozmowy, dzięki której dowiesz się jak we współpracy z biurem projektowym prawidłowo i profesjonalnie przeprowadzić proces i czynności przed ogłoszeniem postępowania przetargowego – a przy tym oszczędzić czas i wyeliminować ryzyko pomyłek.

W ramach siódmego odcinka podcastu „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji” zaaranżowaliśmy spotkanie dwóch project managerów – Piotra Daszkowskiego z Amargo oraz Wojciecha Brewczaka reprezentującego zaprzyjaźnione biuro projektowe VTU Engineering Polska.

Rozmowa jest pokłosiem doświadczenia przy zrealizowanych dotąd projektach oraz obserwacji wynikających z codziennych rozmów z klientami czy odbytych wizji lokalnych. Piotr i Wojciech pokazują, jak ważny w inwestycjach przemysłowych jest etap koncepcji oraz jak powinna – modelowo – przebiegać współpraca z biurem projektowym już od momentu określenia potrzeb do realizacji.

→ SUBSKRYBUJ NA:
SPREAKER: https://www.spreaker.com/show/zbiorniki-pelne-rozwiazan
SPOTIFY: https://open.spotify.com/show/0PoLQkUVWDrd2b6DjbujSt

*** BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO ***

LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/zbiorniki-amargo
FACEBOOK: https://www.facebook.com/amargotank
BLOG: https://cutt.ly/tbx7eIB

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń