Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Jak wyczyścić ekspres Jura C60 tabletkami czyszczącymi SeltinoTabletki czyszczące Seltino: http://filtreo.pl/product-pol-900-Seltino-CLEAN-tabletki-czyszczace-do-ekspresow-10-sztuk.html?product=900

W tym odcinku pokazuję, jak za pomocą tabletek czyszczących wyczyścić ekspres ciśnieniowy. Na przykładzie ekspresu Jura Impressa C60

Ekspres należy czyścić za pomocą tabletak co 200 cykli zaparzenia napoju, lub co 80 cykli płukania ekspresu.
Na wyświetlaczu pojawi się wtedy komunikat „Wyczyść”

W Instrukcjach obsługi ekspresów możemy znaleźć informację że:
Do ekspresu Jura pasują tylko tablerki czyszczące Jura. W instrukcji Boscha znajdziemy informację, że Boscha należy czyścić tylko i wyłącznie tabletkami Bosch. Podobnie jest w przypadku Krupsa.
Producenci w ten sposób chcą sprzedać nam dużo droższe oryginały. Które owszem działają dobrze, ale wcale nie robią tego lepiej od zamienników. Jeżeli nasz tabletka czyszcząca nie pasuje w miejsce, w które wrzuca się tabletki czyszczące, wtedy taką tabletkę należy skruszyć i dopiero potem wrzucić do ekspresu.
Cykl czyszczenia ekspresu trwa około 20 minut i nie należy go przerywać, bo ekspres nam się nie wyczyści.

Żeby rozpocząć proces czyszczenia:

Wciskamy i przez 2 skeundy przytrzymujemy ikonke konserwacji.

Opróżniamy ociekacz i pojemnik na fusy.

Pod wylotem kawy ustawiamy naczynie.

Wciskamy ikonkę konserwacji.

Z wylewki kawy wyleci trochę wody.

Wrzuć tabletkę.

Teraz należy wrzucić tabletkę czyszczącą w miejsce, gdzie sypie się kawy mielonej.

Ponownie wciskamy ikonkę konserwacji.

Przez ekspres wyleci znów trochę wody.
]
Teraz orpóżniamy tacke ociekową

I gotowe !!

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń