Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Kenwood KT 500, naprawa tunera i omówienie demodulacji. (#81)Naprawa tunera KT 500, który wchodził w skład kupionego przeze mnie zestawu Kenwood Trio V-1000R. Przy okazji omawiam demodulację jako uzupełnienie omówionej w zeszłym tygodniu modulacji. Tunera nie trzeba było stroić.
Niestety, nie ma co liczyć na to, że radio to dobre źródło dźwięku. O ile dawniej dobry realizator pilnował, żeby nie przesterować toru audio, to dziś o to dba elektronika w postaci kompresora dynamiki (charakterystyczne oddychanie tła muzycznego podczas mówienia spikera). Druga sprawa to pliki muzyczne. Odtwarzacze CD i winylowe poszły do magazynów, dziś źródłem muzyki jest komputer z biblioteką empertrójek. Pamiętam, jak podczas audycji radiowej pewnej stacji gość przeniósł swoje CD, było sporo zamieszania, żeby tę płytę odtworzyć, bo komputer nie miał napędu optycznego i realizator musiał podłączyć zewnętrzny napęd CD do konsoli. Sprawę komentował prowadzący stąd o tym wiem.
Dodatkowo pasmo przenoszenia toru UKF przy modulacji FM to 30-15000Hz. Ponadto jest problem z szumem (wprowadzona jest preemfaza). Ale radio jako źródło informacji (wiadomości) i tło muzyczne do codziennych czynności realizuje się wyśmienicie.
Mam do tego tunera wzmacniacz, magnetofon i zespoły głośnikowe, jak mi się znudzą wystawię je do sprzedaży na znanym portalu aukcyjnym.

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń