Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Poznaj automatyczny ekspres do kawy De’Longhi Eletta ExploreAutomatyczny ekspres do kawy De’Longhi Eletta Explore to przełomowe urządzenie marki De’Longhi – w tym stwierdzeniu nie ma ani krzty przesady. Dlaczego ten model jest tak innowacyjny? Dowiesz się z naszego filmu, w którym przedstawiamy wszelkie nowości zastosowane w ekspresie Eletta Explore!

W De’Longhi Eletta Explore zastosowaliśmy 13-stopniowy, żarnowy młynek ze stali oraz oddaliśmy wam możliwości wykorzystania uprzednio zmielonej kawy. Wygodne pokrętło młynka pozwala bardziej intuicyjnie regulować stopień zmielenia ziaren.

Cała obsługa ekspresu odbywa się od jego frontu – począwszy od jego włączenia, aż do uzupełniania wody czy ziaren. To niesamowicie wygodne, zwłaszcza w niewielkich przestrzeniach. Zmieniła się także wysokość montażu dyszy ekspresu oraz konstrukcja tacki ociekowej, co umożliwia przygotowywanie napojów w większych szklankach czy kubkach termicznych.

Podczas pierwszego uruchomienia ekspresu Eletta Explore możemy zdefiniować profile użytkowników ekspresu oraz spersonalizować parametry przygotowywanych napojów. Urządzenie w bardzo przystępny i intucyjny sposób komunikuje się z użytkownikiem.

Bezpośrednio z poziomu menu ekspresu możemy przygotować ponad 40 różnych napojów – na gorąco, na zimno i na wynos. Do przygotowywania napojów zimnych ekspres wykorzystuje pojemnik na mleko systemu LatteCrema Cool, do ciepłych – karafkę LatteCrema Hot. Obie karafki znajdują się w zestawie z ekspresem, wraz z dyszą do gorącej wody, środkiem odkamieniającym, łyżeczką do kawy zmielonej, szpatułką do czyszczenia ekspresu, filtr wody i formę do lodu.

Wszelkie informacje na temat ekspresu do kawy De’Longhi Eletta Explore: https://www.delonghi.com/pl-pl/automatyczny-ekspres-do-kawy-eletta-explore-ecam450-55-g/p/ECAM450.55.G

Dowiedz się więcej o marce De’Longhi oraz jej produktach pod adresem: https://www.delonghi.com/pl-pl

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń