Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Wieszaki, łączniki i kątowniki – akcesoria montażowe do suchej zabudowy | KnaufW systemach suchej zabudowy ważną rolę odgrywają elementy montażowe, czyli profile, wieszaki, łączniki i kątowniki. Dowiedz się, jakie akcesoria montażowe wybrać i jak je wykorzystać w praktyce.

SUBSKRYBUJ: https://goo.gl/rIxKCB aby nie ominąć nowych filmów i daj kciuk do góry!
UDOSTĘPNIJ FILM: https://goo.gl/jncyNO

WIESZAK UNIWERSALNY:
Profil CD możemy podwiesić na uniwersalnym wieszaku, bezpośrednim do CD tzw. ES http://knauf.pl/produkty/knauf-wieszak-bezposredni Wieszaka można użyć podczas podwieszania ściany pod strop betonowy, ceramiczny, drewniany i inny. Można go stosować przy zabudowie poddasza oraz przy budowie przedścianki. Nośność to 40 kg.

WIESZAK KOTWOWY:
Profil CD możemy także podwiesić za pomocą wieszaka kotwowego http://knauf.pl/produkty/knauf-wieszak-kotwowy-bezposredni. Wieszaki te najczęściej jest stosowany przy zabudowach poddasza oraz przy stropach drewnianych. Nie trzeba go przykręcać do profilu, dzięki czemu zabudowę można wykonać szybciej niż tę łącznikach bezpośrednich. Nośność tych wieszaków to 25 kg.

WIESZAK OBROTOWY:
Kolejnym wieszakiem jakiego można użyć to wieszak obrotowy http://knauf.pl/produkty/knauf-wieszak-obrotowy . Za jego pomocą można odsunąć się z sufitem podwieszanym na duże odległości od stropu. Wieszak ten współpracuje z drutem z oczkiem http://knauf.pl/produkty/knauf-drut-z-oczkiem. Druty można przedłużyć za pomocą łącznika sprężystego http://knauf.pl/produkty/knauf-lacznik-sprezysty

WIESZAK NONIUSZOWY:
Wieszakiem sztywniejszym od wieszaka obrotowego jest wieszak noniuszowy, jego nośność to 40 kg dzięki czemu można stosować go w cięższych konstrukcjach. Składa się z części dolnej http://knauf.pl/produkty/knauf-dolna-czesc-wieszaka-noniuszowego i górnej http://knauf.pl/produkty/knauf-gorna-czesc-wieszaka-noniuszowego . Część dolną umieszcza się w profilu po czym przykręca do niego część górną. Następnie spina się obie części dwoma zawleczkami.

KONSTRUKCJE SUFITOWE:
W przypadku sufitów podwieszanych najczęściej stosowane są konstrukcje sufitowe krzyżowe dwupoziomowe http://knauf.pl/systemy/d112pl-knauf-sufit-podwieszany- do łączenia konstrukcji wykorzystywane są łączniki krzyżowe – http://knauf.pl/produkty/knauf-lacznik-krzyzowy-do-cd lub łącznik krzyżowy zatrzaskowy http://knauf.pl/produkty/knauf-lacznik-krzyzowy-zatrzaskowy (przydatny w sytuacji gdy w suficie znajduje się nagłośnienie lub wentylacja). Łącznik kotwowy http://knauf.pl/produkty/knauf-lacznik-kotwowy – zastosowanie 2 takich łączników zastępuje 1 łącznik krzyżowy i pozwala połącz profile CD bez luzów, ponadto pod dowolnym kątem.

Gdy nie ma miejsca na konstrukcję sufitową dwupoziomową można zastosować konstrukcję krzyżową jednopoziomową http://knauf.pl/systemy/d113pl-knauf-sufit-podwieszany-. Do łączenia konstrukcji służy łącznik jednopoziomowy.

Do przedłużenia profili CD służy łącznik wzdłużny: http://knauf.pl/produkty/knauf-lacznik-wzdluzny-do-cd-09-mm, http://knauf.pl/produkty/knauf-lacznik-wzdluzny-do-cd-06-mm

OBUDOWA SŁUPA:
Gdy mamy do obudowania słup lub dźwigar pomocna będzie klamra do płyt http://knauf.pl/produkty/knauf-klamra-do-plyt-fireboard za pomocą których wpinamy profile CD i okręcamy płytą. W ten sposób powstaje obudowa słupa bez wiercenia i osłabienia jego konstrukcji.

OBUDOWA DRZWI:
W przypadku montażu ścian bardzo ważne jest zastosowanie odpowiedniego kątownika mocującego profil ościeżnicowy. W ofercie KNAUF znajdują się kątowniki: 50 mm http://knauf.pl/produkty/knauf-katownik-drzwiowy-49-mm, 75 mm http://knauf.pl/produkty/knauf-katownik-drzwiowy-74-mm, 100 mm http://knauf.pl/produkty/knauf-katownik-drzwiowy-99-mm

ZABUDOWA PODDASZA:
Bardzo często mamy do czynienia z sytuacjami gdy 2 płaszczyzny wykonane w technologii suchej zabudowy schodzą się ze sobą pod kątem innym niż 90 stopni. Miejsca te powinny być ze sobą skręcone. W tej sytuacji bardzo pomocny jest profil elastyczny http://knauf.pl/produkty/knauf-profil-naroznikowy-elastyczny-. Profile te są przydane przy ścianach poddasza, kolankowych, montażu okien dachowych.

KNAUF ma w ofercie także różnego rodzaju profile do łuków http://knauf.pl/produkty/knauf-profil-knaufixy-gk30
oraz profile Sinus http://knauf.pl/produkty/knauf-profil-sinus-50-mm, http://knauf.pl/produkty/knauf-profil-sinus-75-mm, http://knauf.pl/produkty/knauf-profil-sinus-100-mm

Zobacz także inne nasze filmy:
• Jak obudować drzwi w systemach suchej zabudowy https://goo.gl/bqlZnw
• Profile specjalne w systemach suchej zabudowy https://goo.gl/JPm0XB

Dowiedz się więcej:
DORADCY TECHNICZNI KNAUF: http://knauf.pl/lista-doradcow-technicznych
SZKOLENIA: http://knauf.pl/szkolenia
SKLEP: http://www.sklep.knauf.pl

ZOSTAŃ NASZYM FANEM!
Facebook: https://www.facebook.com/knaufpolska
Instagram: https://www.instagram.com/knaufpolska
Twitter: https://twitter.com/knauf_pl
Google+: https://plus.google.com/+KnaufBudowai…

ODWIEDŹ NAS
Strona firmowa: http://www.knauf.pl/knaufweb/
Program lojalnościowy dla wykonawców: https://www.profit.knauf.pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń