Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Laserowe osiowanie wałów przezwajanie silników naprawa pomp Stanisławice AminexSiedziba przedsiębiorstwa Animex zlokalizowana jest w Stanisławicach. Przedsiębiorstwo na rynku funkcjonuje od 2008 roku, a zarządza nim Rafał Węgrzyn.

Specjalizujemy się w serwisie urządzeń przemysłowych, między innymi silników elektrycznych, prądu stałego, silników pierścieniowych oraz naprawie pomp przemysłowych. Problemu nie stanowią dla nas pompy głębinowe, perystaltyczne, do wody brudniej ani próżniowe.

Zajmujemy się również laserowym osiowaniem wałów w naszej siedzibie lub u klienta. Podejmiemy się także przezwajania silników oraz wyważania dynamicznego.

Dysponujemy sprzętem do laserowego osiowania, piaskowania oraz obróbki skrawaniem. Kompleksowo naprawiamy wibratory przemysłowe i obsługujemy linie produkcyjne.

Jeśli szukacie Państwo firmy dokonującej skutecznych napraw pomp różnego rodzaju i remontów silników to zapraszamy do współpracy.

U nas możecie liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę.

Więcej na: http://www.aminex24.pl/

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń