Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Montaż wind usługi dźwigowe modernizacja dźwigów Łódź Spółdzielnia Usług Antenowych i DźwigowychNaszą specjalnością są usługi dźwigowe. Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem, produkcją i dostawą dźwigów. Zapewniamy również montaż dźwigów różnego rodzaju, w tym montaż wind. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi i wykwalifikowanej kadrze możemy także w krótkim czasie przeprowadzić modernizację dźwigów.

W ramach usług modernizacyjnych wymieniamy systemy sterowania oraz kasety wezwań i dyspozycji. Montujemy też piętrowskazywacze w kabinie i na parterze. W razie potrzeby możemy wymienić układ napędowy na napęd reduktorowy albo bezreduktorowy, co przekłada się na oszczędność energii.

Więcej informacji na: https://www.pkt.pl/firma/suaid-spoldzielnia-uslug-antenowych-i-dzwigowych-100070541

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń