Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

m.st. Warszawa zapewnia bezpłatną usługę tłumacza języka migowego PJMTreść miganego komunikatu:

Zgodnie z Ustawą z dnia 19.08.2011 r. „o języku migowym i innych środkach komunikowania się” osoby z niepełnosprawnością – niesłyszące lub niedosłyszące (uprawnione zgodnie z Ustawą) w czasie prowadzenia spraw urzędowych mogą bezpłatnie skorzysta z usługi tłumacza języka migowego, Lista biur, w których można korzystać z usługi – poniżej (zgodnie z linkiem) :
http://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/Urzad/Biura_Urzedu/default.htm

Osoby uprawnione powinny zgłosić potrzebę skorzystania z pomocy tłumacza co najmniej 3 dni robocze przed przewidywanym terminem wizyty w następujący sposób: e-mail: tlumacz.migowy@pzg.warszawa.pl telefon (sms): 882 088 890, Skype: pzgwarszawa.

Świadczenie jest bezpłatne i przeznaczone dla osób uprawnionych będących osobami niepełnosprawnymi w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego filmu posiada Polski Związek Głuchych Oddział Mazowiecki
➡️ Subskrybuj nasz kanał http://www.youtube.com/channel/UCJu5HBjC07UZG6AKpIfsr7Q?sub_confirmation=1
🏳️ Facebook http://facebook.com/warszawa
📷 Instagram http://instagram.com/miasto_warszawa
🐦Twitter http://twitter.com/warszawa
🌐 Urząd m.st. Warszawy http://um.warszawa.pl

#WarszawaDlaWszystkich #Warszawa #MiastoStołeczne

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń