Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Modernizacja wind Trzebnica ZEMD-TECHNIKA DŹWIGOWAZakład ZEMD-TECHNIKA DŹWIGOWA znajduje się w Trzebnicy, w województwie dolnośląskim. Na rynku działamy od 1974 roku. Do naszych głównych usług należy projektowanie, naprawa, montaż oraz modernizacja wind. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, instytucjami publicznymi, firmami i spółdzielniami mieszkaniowymi.

Zajmujemy się zakładaniem platform dla osób niepełnosprawnych oraz platform schodowych. Projektujemy windy dostosowane do potrzeb nowoczesnego budownictwa. Możemy także wyremontować starą windę. Nasi technicy prowadzą przegląd pojedynczych podzespołów w dźwigu i doradzają Klientom, które z nich należy wymienić, aby urządzenie było sprawne i bezpieczne.

Obsługujemy windy w blokach mieszkalnych, sklepach, biurach, czy szpitalach.

Posiadamy uprawienia Urzędu Dozoru Technicznego. Zajmujemy się również pogotowiem dźwigowym.

Zapraszamy do kontaktu z firmą ZEMD-TECHNIKA DŹWIGOWA z Trzebnicy oraz na stronę:
https://www.zemd.com.pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń