Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

TOMEX Legnica — Relokacje maszyn, montaż maszyn, szafy sterownicze, automatykahttp://tomex-maszyny.pl/
https://www.facebook.com/TomexMaszyny
https://plus.google.com/+Tomex-maszynyPl/posts
tel. kom.: 607-330-031 — Działamy na terenie całego kraju i Europy.

TOMEX to firma, która z powodzeniem działa na rynku od 2000 roku. Przez sześć lat działaliśmy jako podwykonawca firmy Beck &Pollitzer Polska.

Oferujemy Państwu usługi najwyższej jakości.
Nasza firma zajmuje się:
• projektowaniem i wykonawstwem szaf elektrycznych,
• projektowaniem i wykonawstwem instalacji przemysłowych,
• automatyką przemysłową,
• relokacją maszyn czyli: demontaż, transport i montaż,
• naprawami i konserwacją maszyn,
• montażem rurociągów do granulatu,
• projektami szaf sterowniczych.

W roku 2011 przystąpiliśmy do programu Rzetelna Firma, który wyróżnia nas na rynku rzetelnych i sprawdzonych firm pod względem uczciwości, wiarygodności oraz jakości świadczonych usług.

Naszą rzetelność możecie Państwo sprawdzić pod adresem https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/BusinessCard.aspx?banner=CHD5N2KE oraz zamawiając nasze usługi.

Jakość usług możecie Państwo sprawdzić osobiście – zamawiając jej wykonanie, natomiast na stronie internetowej http://tomex-maszyny.pl/ możecie Państwo zobaczyć nasze przykładowe realizacje.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt:
TOMEX Tomasz Kowalski
ul. Ściegiennego 18 lok. 9
59-220 Legnica

tel. kom.: 607-330-031
e-mail: kontakt@tomex-maszyny.pl
e-mail: tomi-221@wp.pl

Działamy na terenie całego kraju jak i również na terenie całej Europy.
Baza naszej firmy znajduje się w Legnicy.

————————————————————————————————
Montaż maszyn przemysłowych, projektowanie szaf elektrycznych, wykonawstwo szaf elektrycznych, relokacje maszyn, serwis i naprawa maszyn, montaż instalacji do granulatów, montaż instalacji elektrycznych, automatyka przemysłowa, programowanie maszyn, projektowanie automatyki, projekty szaf sterowniczych, relokacje maszyn,

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń