Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Naprawa hamulców i zwolnic w Ursusie C-360 3P. Jak to naprawić? Pogotowie warsztatowe TAP #6Po wymianie pompy i uszczelnieniu podnośnika przyszła kolej na sprawdzenie funkcjonowania TUZ pod obciążeniem. Jak się okazało po zawieszaniu maszyny o masie 400 kg i dwugodzinnej próbie pozycja transportowa została niezmieniona, więc można uznać, że cały układ jest szczelny i podnośnik działa prawidłowo.

Teraz mogłem zająć się hamulcami i zwolnicami. Ciągnik Ursus C-360 choć miał sprawne hamulce, to wymagał naprawy ręcznego, który był uszkodzony. Po wielu latach spodziewałem się także wycieków. Dodatkowo podczas jazdy z najwyższymi prędkościami zwłaszcza z lewej zwolnicy wydobywał się straszny hałas, co sugerowało poważniejsze problemy.

Nie znasz jeszcze top agrar Polska? Zamów bezpłatny egzemplarz na https://bit.ly/pogotowie_warsztatowe

SUBSKRYBUJ nasz kanał i bądź zawsze na bieżąco 👉http://bit.ly/subskrybuj-tap 👈

Jak się zalogować na swoje konto? ↩️
https://www.topagrar.pl/jestes-juz-pr…

Jeśli jeszcze nie masz prenumeraty sprawdź aktualną ofertę i wybierz pakiet dla siebie ↩️ https://www.topagrar.pl/prenumerata/

Bezpłatna Aplikacja mobilna top agrar Polska 📱 do pobrania tutaj↩️
http://bit.ly/topapka
#Ursus #remont #naprawa

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń