Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Podnośniki hydrauliczne ESCO – PORÓWNANIE | www.anwa-tech.PLPodnośniki hydrauliczne ESCO i ich krótkie porównanie. Do porownania wybraliśmy model ESCO 10312, ESCO 10308 oraz ESCO 10808. Każdy z podnośników ESCO jest przeznaczony do podnoszenia ciężkich maszyn. Załogi serwisowe wykorzystują je najczęściej w przypadku prac wymagających podniesienia maszyn budowlanych jak ładowarki, równiarki, wozidła. Podnośniki tego typu wykorzystuje się również do dźwigów, pojazdów ciężarowych i maszyn rolniczych.
Każdy z przedstaiwonych podnośników zasilany jest z pomocą pompy przetwarzającej energię pneumatyczną na energię hydrauliczną. Podnośniki ESCO pracują na ciśnieniu w wysokości 700 BAR.
Modele 10308 i 10312 nie posiadają mechanicznego układu zabezpieczającego przed opuszczeniem podnośnika. Model 10808 to wersja posiadająca mechaniczny układ blokujący podnośnik przed opuszczeniem.
Przedstawione modele podnośników posiadają 12 miesięczny okres gwarancji z możliwością rozszerzenia do 36 miesięcy. Aby skorzystać z rozszerzonej gwarancji wystarczy uzupełnić i dostarczyć do ESCO formularz rozszerzenia gwarancji dostępny np. u dystrybutora urządzeń ESCO.

Więcej informacji o podnośnikach:
podnośnik ESCO 10308
https://sklep.anwa-tech.pl/pl/p/Podnosnik-hydrauliczny-ESCO-55T-HD/943

podnośnik ESCO 10312
https://sklep.anwa-tech.pl/pl/p/Podnosnik-hydrauliczny-ESCO-55T-Tall/944

podnośnik ESCO 10808
https://sklep.anwa-tech.pl/pl/p/Podnosnik-hydrauliczny-ESCO-50T/968

*** Gdzie kupić podnośniki ESCO ? ***
Sprawdź ofertę przedstawicieli handlowych firmy Anwa-Tech sp. z o.o. Kontakt znajdziesz na stronie internetowej:
https://anwa-tech.pl/kontakt.html

*** Sprawdź ofertę on-line ***
https://sklep.anwa-tech.pl/pl/c/Narzedzia-do-kol-OTREM/451/1/phot/1/f_producer_206/1

*** Szkolenia ***
Nie wiesz jak prawidłowo przeprowadzić montaż lub demontaż opony przemysłowej ? Nie szkodzi! Nauczymy Cię na jednym z organizowanych przez nas szkoleń. Sprawdź naszą ofertę szkoleń, zadzwoń i zarezerwuj najbliższy termin.
https://anwa-tech.pl/szkolenia/obsluga-i-naprawa-opon-rolniczych-i-przemyslowych.htm

*** Zajrzyj również do na oficjlany kanał YouTube ESCO ***
@EquipmentSupplyCo

*** Polub ten film jeśli wydaje Ci się ciekawy ***

*** Jeśli chcesz być na bieżąco koniecznie subskrybuj nasz kanał YouTube ***
https://www.youtube.com/c/AnwaTechPL

#wymianaopon #OTR #serwiskół #wymianakół #serwismobilny #maszynybudowlane #wulkanizacjamobilna #oponyprzemysłowe #oponyOTR #oponyEM #ogumienieprzemysłowe #ogumienieOTR #ogumienieEM #oponywielkogabarytowe #ogumieniewielkogabarytowe #oponaOTR #kołoOTR

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń