Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Naprawa Pompy do Spawarki / Wrzeciona / Lasera /nagrzewnicy indukcyjnej itp.W wyniku awarii którą znacie z filmu https://youtu.be/jscOUIuze9U zakupiłem na szybko przemysłowe pomy ze spawarek w całkiem dobrej cenie – Sprawne w bardzo dobrym stanie (zdaniem sprzedawcy). Z racji że ja i sprzedawca mamy znacznie odmienny sposób postrzegania znaczenia słów SPRAWNA , Stan BARDO DOBRY musiał powstać ten film 🙂 teraz już nikt z Was omyłkowo nie pomyśli podczas zakupów „o tokarka w bardzo dobrym stanie i sprawna czyli pewnie wystarczy odmalować nasmarować i można toczyć ” heheh
Nadal nurtuje mnie jednak co gdy faktycznie mam używaną pompę którą wystarczy przetrzeć z kurzu, odmalować (jeśli komuś przeszkadzają drobne rysy czy obicia) i można od razu wpiąć w instalacji to jak wtedy nazwać taką pampę skoro „w bardzo dobrym stanie i sprawna” je zarezerwowana dla tych w stanie agonalnym?

Wybierz ulubiony film https://www.youtube.com/c/AdamMaszynotw%C3%B3r/videos
#######################################################
Cieszę się że chcecie wspierać rozwój warsztatu i kanału na waszą prośbę i dla Waszej wygody udostępniam kilka możliwości.:
Idea / PKO Bank 55 1950 0001 2006 0072 3074 0001
Tytuł przelewu: DAROWIZNA „jeżeli sobie życzysz to też Twój email”
Powyższy nr.konta jest wyłącznie przeznaczony do zbiórki darowizn.
PayPal – Darowizny na rozwój kanału https://paypal.me/pools/c/8pmedCaZ1Y (opcja nie dostepna z winy operatora usługi)

https://patronite.pl/Machinesmaker

https://www.youtube.com/channel/UC4cM7CEdxL2X_VS3qfk7Wsg/join

Dziękuję że doceniacie to co robię . Dzięki Waszemu wsparciu mogę dbać o przyzwoitą jakość materiałów, wykonywać różne eksperymenty, kupować rzeczy na testy a także do rozdania dla Was, finansować tak błahe a jednak kosztowne rzeczy jak prąd, paliwo, gaz itp. Dziękuje w moim imieniu ale Przede wszystkim w imieniu społeczności
#######################################################
Pamiętaj ! subskrybuj mój kanał 🙂
Potrzebujesz części lub narzędzi ? NO TO PROSZĘ BARDZO !
Kod rabatowy 5% o treści „Maszynotwór” na wszystkie produkty w https://www.ebmia.pl

#Pompa #Spawarki #homemade #CNC #Frezarka #DIY #Warsztat #hobby

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń