Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis hydrauliki siłowej naprawa HDS Hakowców JD Hydro Janusz DąbrowskiFirma JD Hydro znajduje się w Rumi, na terenie województwa pomorskiego. Właścicielem jest Janusz Dąbrowski. Firma powstała w 2008 roku i od początku zajmuje się naprawą maszyn budowlanych oraz różnych pojazdów.

Naprawiamy pojazdy z HDS, pompy hydrauliczne,
windy samochodowe, wywrotki, podnośniki koszowe,
hakowce oraz platformy załadowcze. Dokonujemy również przeglądów konserwacyjnych UDT. W zakres prac wchodzi smarowanie elementów i testowanie działania urządzeń. Uzupełnieniem oferty jest obróbka metali. Posiadamy urządzenia do frezowania, toczenia, wiercenia i cięcia. W zakładzie możliwe jest również szlifowanie i dłutowanie i gwintowanie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: http://www.jdhydro.pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń