Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Obróbka metali Poznań Pat-Forma Ryszard DubińskiPat-Forma to firma, która znajduje się w Poznaniu i funkcjonuje na rynku od 2008 roku. Jej właściciel to Ryszard Dubiński. Głównym profilem działalności jest produkcja oprzyrządowania do tworzyw sztucznych. W ofercie znajduje się między innymi #ObróbkaMetali metodą CNC. Skrót ten oznacza komputerowe sterowanie urządzeniami numerycznymi. Maszyną steruje mikrokomputer, natomiast samym minikomputerem operatorzy. Pracownicy to osoby posiadające przestrzenną wyobraźnię, a także wiedzę związaną z geometrią, fizyką oraz programowaniem. Poza tym oferta obejmuje naprawę i regenerację form wtryskowych, dzięki którym możliwa jest naprawa form ze stali narzędziowej, brązu, tytanu, a także aluminium. Firma wykonuje też odlewy z formy czy usługi na tokarkach. Wszystkich zainteresowanych Pat-Forma zaprasza na stronę internetową: https://www.formywtryskowepatforma.pl/.

#FormyWtryskowe
#ObróbkaMetali
#ObróbkaCNC
#RegeneracjaFormWtryskowych
#NaprawaGniazdFormujących
#TworzywaSztuczne

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń