Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Podnośniki koszowe Legnica Special-MontSpecjalnością naszej firmy jest wynajem podnośników budowlanych oraz ich serwis. Oferta zawiera podnośniki nożycowe, teleskopowe, elektryczne i z napędem akumulatorowym.

Przeprowadzamy przeglądy okresowe podnośników oraz diagnostykę i naprawę układów hydraulicznych. Wymieniamy węże hydrauliczne, rury cylindra i uszczelnienia, przygotowujemy maszyny do odbiorów UDT.

W ramach usług wykonujemy piaskowanie konstrukcji i maszyn budowlanych, rozbiórkę dachów i zabudowań, realizujemy prace montażowe. Czyścimy i montujemy wentylację, zapewniamy też jej serwis.

Transportujemy maszyny budowlane i rolnicze na lawecie o ładowności 14 ton. Wykonujemy też prace na wysokości takie jak mycie szyb, pielęgnacja koron drzew, odśnieżanie dachów itp.

Gwarantujemy solidne i sprawne wykonanie wszelkich spraw, jesteśmy terminowi, dysponujemy nowoczesnym sprzętem.

Zapraszamy.

Strona głównaPobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń