Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis CNC Roczyny MikromsFirma Mikroms mieści się w Roczynach,, na terenie województwa małopolskiego. Działalność prowadzimy od 2011 roku, a właścicielem firmy jest Marek Sordyl.

Specjalizujemy się w serwisie urządzeń automatyki przemysłowej. Nasza oferta to naprawa maszyn CNC, układów sterowania i modułów napędowych, modernizacja maszyn przemysłowych oraz zwykłych obrabiarek na numeryczne, naprawa urządzeń spawających, a także przeglądy okresowe maszyn, lokalizacja przyczyny awarii maszyn produkcyjnych, jak również naprawa spawarek i elektronarzędzi innego typu oraz sprzedaż i instalacja wieloosiowych systemów odczytu ATEK.

Polecamy też doradztwo przy wyborze maszyny oraz szkolenia operatorów z obróbki i programowania CNC. Oferujemy wsparcie techniczne przy wyborze sterownika CNC.

Zajmujemy się również produkcją urządzeń elektronicznych dla przemysłu, czy tworzeniem układów sterowania maszyny oraz budową aparatury sterowniczej.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń