Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o.o. w GdańskuPomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe świadczy szeroki zakres usług związanych z naprawą, modernizacją i budową nawierzchni kolejowych. Firma posiada centralę w Gdańsku oraz oddziały zamiejscowe w Gdyni, Malborku, Bydgoszczy, Inowrocławiu i Maksymilianowie.
Dzięki posiadaniu najnowocześniejszych maszyn do robót torowych oraz blisko pół tysiąca pracowników, firma realizuje inwestycje w całej Polsce. Są to roboty budowlane branży torowej, obiektów inżynieryjnych, a także roboty branży elektroenergetycznej na infrastrukturze kolejowej. Firma świadczy także usługi z zakresu naprawy ciężkich maszyn do robót torowych, wynajmu maszyn i sprzętu oraz obróbki skrawaniem.
Spółka od ponad 65 lat dba o stan infrastruktury kolejowej w całej Polsce, a także wspiera szkoły i uczelnie wyższe o profilu kolejowym, organizuje praktyki i dzieli się wiedzą, kształcąc przyszłych kolejarzy.

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń