Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis pomp Gdańsk FHU Stendo Dorota ZbroińskaFHU Stendo, której właścicielką jest Dorota Zbroińska, ma swoją siedzibę w Gdańsku. Na rynku działamy od 2010 roku.

Nasza oferta obejmuje: sprzedaż urządzeń do przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego. Posiadamy: pompy wyporowe, pompy wirowe, pompy membranowe, mieszadła pionowe, mieszadła boczne.

Nasz towar wyprodukowany jest ze stali szlachetnej. Podejmujemy się jego serwisowania, dostawy oraz montażu.

Zaproponować możemy także: miksery, blendery, zawory, filtry, armaturę, instalacje i pompy higieniczne. Sprzedajemy także: emulsyfikatory, pasteryzatory.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: http://stendo.pl/

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń