Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Przezwajanie silników elektrycznych Kobylanka Leszek SuchtaSpecjalizujemy się w usługach serwisowych. Zajmujemy się serwisowanie i remontowanie urządzeń o masie do 2 tony. Klientom oferujemy między innymi przezwajanie silników elektrycznych, remont maszyn oraz urządzeń elektrycznych. Przezwajamy i remontujemy silniki do 400 kW. Nasza oferta obejmuje również zdejmowanie kół pasowych i sprzęgieł, a także tulejowanie, wyważanie i piaskowanie. Ponadto wymieniamy i dorabiamy części.
Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy w krótkim czasie wyremontują silniki elektryczne, elektrobębny, pompy zatapialne i obiegowe. Uzupełnienie oferty stanowi transport.
Doceniamy stałych klientów i dlatego dajemy im możliwość skorzystania z serwisu w trybie ekspresowym, który oferujemy całodobowo. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na: http://www.ls-serwis.pl/

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń