Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Zobacz jak działa serwis odzieży roboczej – Fabryki w PolsceCzyste ubranie oznacza komfort pracy i wie o tym każdy pracownik zakładu przemysłowego. Dla zarządzających fabryką jest to kolejne z wyzwań. #odzież #fabryki #SUBSKRYBUJ Aktualności na stronie Fabryk w Polsce: https://fabrykiwpolsce.pl/category/aktualnosci/

00:00 Fabryki w Polsce
00:47 Zakład firmy Salesianer
01:41 Pranie
02:19 Suszarnia
03:05 Serwis odzieży pracowniczej
03:39 Automatyzacja serwisu odzieży roboczej
04:02 Składarka ubrań

Na szczęście są firmy, które profesjonalnie zajmują się serwisem odzieży roboczej i mogą pomóc fabryce. Korzystanie z serwisu odzieży pracowniczej to opcja, która pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze: nie trzeba kupować nowych kompletów ubrań, a bieżące czyszczenie i naprawy wydłużają ich żywotność.

Wszystko zaczyna się w obsługiwanej przez firmę Salesianer fabryce. Stamtąd ubrania są odbierane i w specjalnych wózkach transportowych przewożone ciężarówkami do pralni. Po wyjęciu z worków ubrania są rejestrowane w systemie. Zakład podzielony jest na dwie strefy: brudną i czystą – ubrania ze strefy brudnej nie mogą mieć kontaktu z czystymi.

Następnie odzież przekazywana jest do podajnika i wędruje do tunelu, w którym odbywają się trzy etapy prania, w tym pranie główne z dezynfekcją w temperaturze 90 stopni Celsjusza. Po wstępnym suszeniu ubrania trafiają na wieszaki. Cały proces nadzoruje program komputerowy.

Nowe ubrania, a także używane, które są jeszcze w dobrym stanie, przechowuje się w magazynie. Gdy w firmie obsługiwanej przez Salesianera zatrudniany jest nowy pracownik, właśnie stąd pobiera się dla niego komplet odzieży.

System automatycznie wybiera wieszaki z odzieżą według: zaplanowanej trasy transportu, typu odzieży, firmy oraz konkretnego użytkownika.

Teraz do pracy przystępuję automatyczne składarki, które nadają poszczególnym sztukom odzieży kształt idealnej kostki, a następnie rozwozi się je do zakładów produkcyjnych znajdujących się na zaplanowanej trasie.

OBEJRZYJ: Polski producent kostki brukowej i płyt tarasowych – Fabryki w Polsce: https://youtu.be/rMA1sBzuSfU

Obejrzyj odcinek z cyklu Fabryki Przyszłości:

Skontaktuj się z nami a nagramy film dokumentalny o produkcji: 👇
➡️ Portal Fabryki w Polsce: https://fabrykiwpolsce.pl
➡️ Kontakt: piotr.kupiec@fabrykiwpolsce.pl

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń