Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

ROWER NA WKRĘTARKĘ | TESTUJĘ LIFEHACK Z AZJI | CZY DZIAŁA?Zapraszam na moją stronę do wysyłki roweru https://wyslijrower.pl

Zrobienie tego napędu kosztowało mnie jedyne 2 zł.
Sprawdzam czy lifehack, który zobaczyłem na jednym filmie działa. Czy to możliwe żeby wkrętarka napędzała rower? Sprawdź sam a jeśli spodoba Ci się ten film to zasubskrybuj ten kanał.

Instagram – https://www.instagram.com/ad.kozlowski/
Współpraca komercyjna – adamekoz99@gmail.com

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń