Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis silników elektrycznych Poznań ElektromechanikaPrzedsiębiorstwo Elektromechanika znajduje się w Poznaniu. Działalność rozpoczęliśmy w roku 1983. Specjalizujemy się w serwisowaniu różnego rodzaju silników elektrycznych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Michał Kosmala. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje przewijanie silników, przezwajanie silników przeciwwybuchowych, konserwacja silników, naprawa pomp hydroforowych, a także uruchamianie przepompowni ścieków. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie odnaleźć nawet najmniejszą usterkę i ją usunąć. Remonty silników przeprowadzamy na bazie oryginalnych części zamiennych. Ponadto zajmujemy się montażem i uruchamianiem zestawów hydroforowych. Zapraszamy do kontaktu i na stronę http://elektromechanikapoznan.pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń