Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis urządzeń automatyki przemysłowej Roczyny MikromsMikroms specjalizuje się w serwisie urządzeń automatyki przemysłowej. Firma jest zlokalizowana w Roczynach, w województwie małopolskim. Jej właścicielem jest Marek Sordyl.

Posiadamy bogate doświadczenie serwisowe związane z naprawą różnego typu maszyn. Naprawiamy tokarki i frezarki CNC, centra obróbcze, przecinarki laserowe, elektrodrążarki wgłębne, prasy do tłoczenia, wykrawarki i pilarki taśmowe.

Wykonujemy modernizację maszyn przemysłowych i zwykłych obrabiarek na numeryczne ze sterowaniem NCT, naprawę modułów napędowych wielu typów i głowic tokarskich SAUTER, diagnostykę i naprawę liniałów oraz enkoderów firmy Heidenhain, wymianę oraz regenerację śrub kołowych, czy okresowe przeglądy maszyn. Zapewniamy doradztwo i wsparcie techniczne przy wyborze maszyny oraz pomoc przy uruchamianiu obrabiarek nowych i używanych.

Produkujemy plotery grawerujące, układy sterowania maszyn oraz regulatory.

Zachęcamy do współpracy. https://mikroms.pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń