Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

SimpleMES – część 1 – prezentacja bezinwazyjnego monitoringu czasu pracy maszyn➡️Monitoruj wydajność maszyn za pomocą licznika energii elektrycznej.

Monitoring czasu pracy maszyn SimpleMES to element platformy MOLOS.CLOUD (https://www.molos.cloud/pl), która jest ekosystemem używanym w transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Platforma służy do akwizycji danych, ich analizy i prezentacji w aplikacji działającej w przeglądarce internetowej na komputerach i smartfonach. System sprawdzi się jako system zarządzania czasem pracy maszyn, ponieważ zapewnia dokładność pomiaru na poziomie 3 lub 5 minut (w zależności od rodzaju komunikacji GSM / WiFi).

➡️ DEMO: https://www.molos.energy/pl

Moduł monitoringu czasu pracy maszyn w wersji ENERGY bazuje na pomiarach energii elektrycznej pochodzących z kompaktowego licznika energii elektrycznej. Komunikacja z systemem odbywa się bezprzewodowo. Przekładniki do pomiaru prądu, wchodzące w zestaw licznika wystarczy zapiąć na przewodach zasilających maszynę.

✅ Pomiar czasu pracy maszyny na podstawie parametrów zasilania,
✅ Bezprzewodowa komunikacja,
✅ Bezinwazyjna instalacja przyrządów pomiarowych,
✅ Niski koszt wdrożenia,
✅ Dostęp do analiz zużycia energii elektrycznej, parametrów zasilania, uzyskanie profili energetycznych.

➡️ Sklep z licznikami e.e. GSM i WiFi – https://www.lumos.energy
➡️ Liczniki – https://www.lumos.energy/kategoria/monitoring-maszyn/

Druga część to praktyczny poradnik, który pokaże Ci jak łatwe i szybkie (zaledwie kilka minut) jest uruchomienie monitoringu czasu pracy maszyn w MOLOS.CLOUD bazującego na podpiętym ⚡ liczniku energii elektrycznej do maszyny.

👁‍🗨 Druga część filmu – https://www.youtube.com/watch?v=UMQPT8P9th0

0:00 – Wstęp
0:13 – Opis problemu
0:34 – Jakie problemy rozwiązuje SimpleMES?
1:12 – Czym wyróżnia się system?
3:01 – Zasada działania
3:42 – Szczegóły instalacji czujników (mierników)
4:20 – Konfiguracja w aplikacji webowej
4:56 – Komunikacja bezprzewodowa
5:19 – Moduły pomiarowe
5:48 – Panel kontrolny maszyny
9:27 – Integracja z innymi systemami (REST API)
9:45 – Korzyści z wdrożenia

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń