Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Sobotnie skarby na złomowisku – Nietypowy motoreduktor DC , naprawa zaworu , ściemniacz uniwersalnyTradycyjnie jak co sobotę 🙂
Przegląd znalezisk takich jak : materiał na zbudowanie myjki lub ociekacza dla motoryzacji .
Silnik szczotkowy z motoreduktorem , nietypowy pod każdym względem – czy da się go uruchomić ?
Ściemniacz dużej lampy jako ściemniacz uniwersalny 500W – czy triak poradzi sobie z LED em LED ami ? Trochę drobiazgów w tym stal nierdzewna oraz butla LPG turystyczna w bardzo ładnym stanie oraz przedstawię budowę jej zaworu oraz skuteczna opcje naprawy częstej usterki. LEDy w modułach po 3 szt o wysokiej jakości z soczewkami rozpraszającymi – jak to świeci ? Włącznik zmierzchowy – miała być tylko obudowa a jest cały – czy sprawny ?
Niesamowity polski ziemniak – nie ma sobie równych .
Grzybobranie – pewnie jedne z ostatnich i koty lecz tylko jeden 🙂 Reszta na obchodzie okolicy 🙂 Zapraszam.
#motoreduktor #skarbynazłomowisku #ściemniaczuniwersalny

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń