Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Składanie, zamykanie silnika elektrycznego po naprawie. Zmieniasz dętkę, możesz stracić palceJeśli chcesz powierzyć swoją hulajnogę specjaliście to zapraszam do kontaktu:
GT Serwis
– serwis hulajnóg elektrycznych
– wymiana dętek i opon
– naprawa akumulatorów Li-Ion
– budowa i serwis rowerów elektrycznych
– serwis deskorolek elektrycznych
– dorabianie części (toczenie, frezowanie)
– naprawa pojazdów elektrycznych
kontakt:
732 135 584
gt.serwis.gach@gmail.com
Żywiec

Chcesz zmienić przebitą dętkę w kole z silnikiem? Może chcesz zmienić oponę na nową? Jeśli chcesz zająć się kołem z silnikiem to najpierw obejrzyj ten film. To ważne, ponieważ niewiedza w tym przypadku może poskutkować tym, że zrobisz sobie trwałą i nieodwracalną krzywdę. A tego nie chcemy. Zapraszam więc do oglądania 🙂

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń